Kilimų valymas, kiliminių dangų plovimas Vilniuje

Kilimų valymas

Kilimai – vienas būtiniausių namų jaukumo atributų, o reguliarus kilimų valymas padidina paviršiaus ilgaamžiškumą. Bet ar žinojote, kad kilimai daro įtaką ir musu sveikatai? Per vienerius metus vidutinio dydžio kilimas gali surinkti apie 2-3 kg dulkių. Reguliarus jų valymas užkerta kelią daugeliui kvėpavimo takais plintančioms ligoms. Kiliminė dangos priežiūra lengva, tačiau paprasčiausių priežiūros ypatumų nesilaikymas gali sutrumpinti naudojimo laiką, todėl bent kartą į metus reikia valymo.

kilimu-valymas
Kilimų valymas vilniuje
Kilimų valymas

Kiliminė danga
nuo 1,5 Eur už kv. m.
Kilimų valymas namie
nuo 3 Eur už kv. m.
Kilimų valymas valykloje
nuo 5 Eur už kv. m.

Kad būtų veiksmingas kiliminių dangų ir kilimų valymas, tai darome keliais etapais:

1. Sausas giluminis valymas. Iš kilimų ir kiliminių dangų pašaliname viduje susikaupusį purvą, t.y. dulkes, smėlį, plaukus, maisto likučius ir kt. 
2. Ekstrakcinis plovimas – purvo atkabinimas. Naudojame pažangią įrangą ir aukštos kokybės šampūną. Ypač užterštoms dėmėms į pagalbą pasitelkiame papildomą specialią valymo priemonę, kuri šalina riebalo dėmes, tepalų ir pan.
3. Nemalonių kvapų neutralizavimas. Į pabaigą atliekant kilimų plovimą naudojame kvapų šalinimo priemonę su ONT technologija skirta skaidyti nemalonius kvapus.
4. Skalavimas. Atlikus visus minėtus iki šiol darbus atliekame skalavimą, kad užtinkrintume geriausius valymo rezultatus.

Kilimų valymas reikalauja atsargumo. Rekomenduojame neeksperimentuoti su parduotuvėje esančiomis valymo priemonėmis, mėginant išvalyti kilimų, baldų dėmes.

 Jeigu valymas atliekamas namuose, sausiname maksimaliai, todėl nesukels sunkumų išdžiūnant kilimui ar kiliminei dangai.

Ačiū Švaros Gidas.lt už profesionalų darbą 🙂 iki greito susitikimo 🙂

Sandra Žilienė

Sandra Žilienė

Laimingas klientas

Verta naudotis jūsų paslaugomis. Išvalo super.

Eglė Sventickienė

Eglė Sventickienė

Laimingas klientas

Taip pat labai dėkoju Švaros Gidas.lt darbuotojai Laurai, kuri atsakingai žiūri į savo darbą, kruopščiai ir švariai išvalė buto sieną, kurios išvalyti neturėjau kantrybės.

Miglė Gylienė

Miglė Gylienė

Laimingas klientas

Kilimų valymas
3.3 (65.33%) 15 votes